SDCC staff members has extensive experience in the planning and implementing Lifelong Learning Program projects such as Grundtvig Learning partnerships and Leonardo da Vinci mobility projects.
One of the most successful trainings was "Conflict and stress management in the face of economic crisis".
SDCC actively participated and collaborated in two Leonardo da Vinci mobility projects: "POTENCIAL. Professional orientation tendencies in consulting youth with special needs", No. LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0477 (2010-2011) and "PROVINSE. Professional orientation and consultation in new social – economical environment" (2009 - 2010).

News

Third WUW project meeting in Iceland

2011-06-29
Third WUW project meeting in Iceland

Esu labai patenkinta man pasitaikiusia galimybe sudalyvauti projekte ir tokioje įspūdingoje šalyje. Projekto veiklos, ypač diskusijų grupė, padėjo man apžvelgti savo gyvenimo problemas, jas įvardinti moterų grupėje. Svarbiausias atradimas – kad nėra skirtumo tarp kipriečių, graikių, italių, anglių, tailandiečių, islandžių, čekių ir lietuvių moterų dienotvarkių, patiriamo streso ir bandymų rasti sprendimus. Aš nemačiau kultūrinių, nacionalinių išskirtinumų. Pasakodamos moterys dalinosi savo darbais ir rūpesčiais. Manau, kad tie nežymūs skirtumai yra asmenybiniai, individualūs.

 
Projektas mano gyvenime paliko neišdildomą įspūdį. Jau skrisdama namo aš suvokiau, kaip man trūks tų įspūdžių, kuriuos aš patyriau.  Visų pirma, ką aš užsibrėžiau savo artimiausiuose planuose,  tai - gerai išmokti anglų kalbą. Iš organizatorių pusės viskas buvo suorganizuota kuo puikiausiai. Susitikimuose galima buvo kalbėti neverbaline kalba, savo mintis išreikšti piešiniais. Bet pamačiusi, kaip nuoširdžiai ir įdomiai bendrauja žmonės mokėdami užsienio kalbą, aš supratau, kiek daug aš netekau, jos nemokėdama.


Nuostabus projektas, nuostabi gamta, nuostabūs žmonės. Norėčiau, kad tos akimirkos pasikartotų ir siunčiu nuoširdžiausius linkėjimus visiems, kurie organizuoja tokius projektus.

 
Su geriausiais linkėjimais,
Sandra Girdvainienė

 

Print
Partners presented the specific situation of migrant women, focusing on their employability, education, knowledge’s needs, on their participation in the labour market a lifelong learning initiatives.
Partners held presentations of partner organizations, shared responsibilities and signed “Partnership agreement”.
 
  Created by