SDCC personalas jau nuo 2004 metų dalyvauja Mokymosi visą gyvenimą programos projektų planavime ir vykdyme. Kartu su užsienio partneriais dalyvavome Grundtvig mokymosi partnerysčių, Nordplus Adult programos, Leonardo da Vinci mobilumo ir Erasmus+ projektų įgyvendinime.
Mūsų psichologės veda seminarus, įvairius mokymus suaugusiems ir psichologines grupes tėvams. Populiariausios temos:"Laiko planavimas", "Streso valdymas ir relaksacinės technikos", "Komandos formavimas ir problemų sprendimas Pasaulio kavinės metodu ", "Autobiografinis metodas", „Karjeros ugdymas, informavimas ir tinkamas karjeros kelio pasirinkimas".
"POINT. Profesinis orientavimas, informavimas ir novacijų taikymas specialiųjų poreikių jaunimo ugdyme karjerai" (2013-2014). Karjeros konsultantų kompetencijų skatinimas" (2011 - 2012 m.) "POTENCIAL. Profesinio orientavimo ypatumai konsultuojant specialiųjų poreikių jaunimą" (2010 - 2011 m.) "PROVINSE. Profesinis orientavimas ir konsultavimas naujoje socialinėje – ekonomineje aplinkoje" (2009 - 2010 m.)

Mokymai, seminarai

Mūsų psichologės veda seminarus, įvairius mokymus suaugusiems ir psichologines grupes tėvams.

 

Vesti seminarai:

Praktinis 3 dienų seminaras „Karjeros ugdymas, informavimas ir tinkamas karjeros kelio pasirinkimas “Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje.

Plačiau

 

Paskaitos Kretingos M.Valančiaus viešojoje bibliotekoje pagal projektą "Keliaujantys pasakų lagaminai".

Plačiau

 

Praktiniai 3 dienų mokymai anglų kalba "Laiko planavimas. Streso valdymas ir relaksacinės technikos. Komandos formavimas".

Plačiau

 

Seminarai tėvams Klaipėdos I.Simonaitytės bibliotekoje "Skaitymas vaikams ir su vaikais".

Plačiau

 

Metodinė mokymo medžiaga „Karjeros ugdymo užsiėmimai vaikams ir suaugusiems“ (bendravimo ypatumai: temperamentas, autobiografinis metodas, bendradarbiavimas grupėje):

Spausdinti
2015 m. balandžio - birželio mėn. mūsų lektoriai vedė paskaitas tėvams Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. Paskaitų dalyviai buvo supažindinti su šiomis temomis:
10 profesijų konsultantų ir psichologų, dirbančių Klaipėdos ir Šiaulių mokyklose, vyko į stažuotę Romoje pagal Leonardo Da Vinci mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0903 „POINT. Profesinis orientavimas, informavimas ir novacijų taikymas specialiųjų poreikių jaunimo ugdyme karjerai".
 
  Sukūrė: